Balcar Jiří (Kolín 1929 - 1968 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole Jiří Balcar 68, vlevo dole číslováno 6/8, lept a akvatinta/papír, 29,5 x 24,5 cm, lehce poškozeno (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 13.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |